Шольц пояснив свою відмову дати "зелене світло" для постачання Україні далекобійних ракет Taurus

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що відмовляється дати "зелене світло" для постачання далекобійних ракет Taurus Україні через те, що для нього головне - не допустити початку війни між НАТО та росією. Про це він сказав в інтерв'ю виданню Märkische Allgemeine Zeitung, опублікованому 28 березня.

"Як голова уряду я повинен взяти на себе відповідальність у питаннях війни та миру, а також у питаннях безпеки в Європі - і це також стосується питання Taurus. Окрім потужної підтримки України, для мене залишається важливим одне: ми зробимо все можливе, щоб війна не ескалювалася, тобто не почалася війна між росією та НАТО", - сказав канцлер ФРН.

Він підкреслив, що у Берліні й надалі так само будуть зважувати рішення щодо будь-якого виду зброї.

Шольц також знов сказав, що Німеччина не збирається відправляти свої війська в Україну. 

У той же час канцлер ФРН заявив, що готовий робити стільки, скільки потрібно, аби показати диктатору путіну, "що він не повинен просто чекати, поки всі інші відмовляться від своєї підтримки".

Шольц також нагадав, що з лютого 2022 року Німеччина зробила "більше, ніж будь-яка інша країна Європи", витративши на допомогу Україні понад 28 млрд євро.

Раніше повідомлялось, що бундестаг знову не підтримав постачання Україні ракет Taurus.

Раніше також повідомлялось, що путін називає "маячнею" війну РФ з НАТО, але погрожує, що аеродроми третіх країн, з яких злітатимуть передані Україні F-16, стануть "законною ціллю".

Статті

Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Всі статті