Путін називає "маячнею" війну РФ з НАТО, але погрожує, що аеродроми третіх країн, з яких злітатимуть передані Україні F-16, стануть "законною ціллю"

Російський диктатор путін назвав "маячнею" ймовірність війни РФ з НАТО, але водночас заявив, що аеродроми третіх країн, з яких злітатимуть передані Україні F-16, стануть законною ціллю для РФ. Про це він сказав на зустрічі з військовими в Торжку 27 березня, пишуть "The Moscow Times" і "DW Главное".

"У нас немає жодних агресивних намірів щодо цих держав (країн НАТО. - "ОстроВ)", - сказав путін. 

Він уточнив, що Москва не збирається воювати з НАТО, оскільки США, які очолюють військовий блок, витрачають на оборону в кілька разів більше, ніж РФ: так, військовий бюджет США 2022 року становив приблизно $811 млрд, а РФ - $72 млрд. 

"І ми що, маючи на увазі ось це співвідношення, збираємося воювати з НАТО, чи що? Ну це просто маячня", - сказав російський диктатор.

Одночасно він пригрозив, що якщо передані Україні американські винищувачі F-16 будуть злітати з аеродромів третіх країн, ці аеродроми "стануть законною метою для армії РФ". 

Менш ніж два тижні тому, 17 березня, путін припустив, що росія може зіткнутися з НАТО в повномасштабному конфлікті. 

"Я думаю, все можливо в сучасному світі. Але я вже говорив, і це зрозуміло для всіх, що це буде в одному кроці від повномасштабної третьої світової війни", - заявляв він на прес-конференції за підсумками президентських виборів.

Раніше американський сенатор-республіканець Ліндсі Грем заявив, що ініціює законопроєкт про визнання росії державою-спонсором тероризму згідно із законодавством США, що має зробити вторинні санкції "більш значущими"

Статті

Світ
16.04.2024
09:07

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті