Сенатор США Грем ініціює законопроєкт про визнання РФ державою-спонсором тероризму

Американський сенатор-республіканець Ліндсі Грем заявив, що ініціює законопроєкт про визнання росії державою-спонсором тероризму згідно з законодавством США, що має зробити вторинні санкції "більш значущими". Про це він сказав він на брифінгу у Києві, повідомляє Укрінформ.

"Щодо виборів Путіна, вони нелегітимні. Він нелегітимний президент. Він керує терористичною державою, тож моєю відповіддю на його обрання, коли я повернуся до Вашингтона, буде представлення законопроєкту про визнання Росії державою-спонсором тероризму відповідно до законодавства США, тому що це те, чим вона є", – сказав політик.

Він закликав адміністрацію президента США Джо Байдена підтримати визнання РФ державою-спонсором тероризму.

За словами Грема, санкції працюють "не так, як мали б", а російська економіка є "надто сильною", тому союзникам необхідно подвоїти зусилля, аби переслідувати економічні активи РФ.

"Суть у тому, що визнання Росії [державою-спонсором тероризму] зробить вторинні санкції більш значущими, тому такі країни, як Індія, Китай та інші, які ведуть справи з Росією, робитимуть це на свій страх і ризик", – зауважив сенатор.

Нагадаємо, сенатор від Республіканської партії Ліндсі Грем заявив, що Україна отримає ATACMS і переверне міст, який з'єднує Крим із РФ

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті