Школи в Шульгинці навчатимуть дітей за українськими програмами – голова громади (посилання на форму)

Учні закладів середньої освіти тимчасово окупованої Шульгинської сільської громади Старобільського району можуть продовжити навчання за українськими програмами українською мовою. Про це повідомила голова Шульгинської сільради Наталія Петренко на своїй сторінці у Facebook.

"Оголошуємо набір на 2022/2023 навчальний рік в українських школах Шульгинської громади, за українськими програмами та навчальними планами", – написала сільська голова.

Як вона уточнила, щоб дитина продовжила чи розпочала таке навчання, батьки повинні заповнити спеціальну форму за посиланням.

Петренко підкреслила, що навчання буде проходити дистанційно, у форматі онлайн.

"Адміністрація шкіл та вчителі-предметники, що знаходяться виключно на підконтрольній Україні території, радо чекають на вас", – написала Петренко.

Раніше повідомлялось, що школярі окупованої Старобільської громади можуть продовжити навчання за українськими програмами.

Також раніше "ОстроВ" повідомляв, як Шульгинська громада розвивалась до початку повномасштабної російської збройної агресії та окупації регіону.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
01.07.2025
17:00

«Населення «Великого Донбасу» скоротилося втричі». Російські ЗМІ про Україну

...Я впевнена, що український народ в більшості своїй все правильно розуміє. Це завжди був братський народ. Вони прокинуться, вони прокинуться. Вони прокинуться і дадуть адекватну оцінку всьому, що відбувалося і відбувається.
Світ
30.06.2025
22:45

"Нарешті президент США, здається, позбувся наївної ілюзії". Медіа про "українські" заяви і дії адміністрації Трампа

Найбільш прикро, що на саміті не обговорювали нагальну потребу у продовженні військової підтримки України. Також вперше з часу російського вторгнення більше трьох років тому у підсумковому комюніке не було засуджено агресію Владіміра Путіна.
Світ
30.06.2025
14:00

“Закінчується епоха в історії Донбасу, якої ми більше ніколи не побачимо”. Польські медіа про Україну і українців

...Майже 84 відсотки опитаних українців у Познані ніколи не стикалися з дискримінацією, майже 80 відсотків – ніколи не відчували, що місцеві мешканці ставляться до них із засторогою.
Всі статті