Шість спеціальних машин для розмінування прибудуть в Україну найближчим часом

В Україну найближчим часом надійдуть ще 6 спеціальних машин для розмінування. Про це повідомив народний депутат член парламентського Комітету з питань аграрної та земельної політики Дмитро Соломчук 26 березня.

"Самохідні розмінувальні машини гарантують безпеку саперів, а також забезпечують швидке очищення територій. Наразі в Україні вже є 2 такі машини, які закупив Говард Баффетт і його фонд. Вони почали працювати на Херсонщині. Найближчим часом надійде ще 6 таких машин", - сказав Соломчук.

"Одна машина за робочу зміну може розмінувати дві тисячі квадратних метрів. Також очікуємо найсучасніше спорядження для 12 піротехнічних груп", - поінформував парламентарій.

За його даними, загалом 8 машин можуть за день повністю розмінувати близько 16 тисяч квадратних метрів площ, що гарантуватиме подальшу безпеку та спокійний обробіток земель.

"Хочеться, щоб більше таких фондів долучалися до розмінування в Україні, щоб наші родючі землі знову засівалися і давали врожаї", - сказав Соломчук.

Як зазначається в повідомленні, для якісного та швидкого розмінування наших територій зараз Україні потрібно якомога більше самохідних броньованих машин для розмінування, які працюють на глибині до 50-60 сантиметрів. Є міни та снаряди, глибоко закопані в землю, і їх необхідно діставати.

Як повідомлялося, четверо цивільних постраждали в Херсонській області протягом доби  26 березня внаслідок підриву на ворожих мінах.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті