На Херсонщині 4 цивільних постраждали внаслідок підриву на ворожих мінах

Четверо цивільних постраждали в Херсонській області протягом поточної доби внаслідок підриву на ворожих мінах. Про це повідомив  у Телеграм голова Херсонської ОДА Олександр Прокудін 26 березня.

"Уже четвертий випадок за день підриву на вибухівці цивільного. Цього разу поблизу села Костирка Високопільського району. Чоловік оглядав поле і натрапив на міну, залишену росіянами", - написав Прокудін.

Він зазначив, що кількома годинами раніше в Бериславському районі, біля сіл Іщенка та Іванівка, на полях підірвалися ще троє людей.

"У трагічному підсумку - 4 людини з важкими травмами перебувають у лікарнях", - наголосив голова ОВА.

Він закликав громадян не "випробовувати долю" та утриматися від відвідування лісів, лісосмуг, полів, берегів річок, які ще не оглянули сапери.

"Усі ці території є потенційно замінованими та небезпечними. Бережіть себе", - підсумував він.

Як повідомлялося, на Херсонщині на мінах підірвались правоохоронці з Черкащини, у тому числі начальник Главка Нацполіції. 

Статті

Світ
03.10.2023
08:28

«Чи означає це, що в січні-лютому все відразу на фронті й почнеться?». Російські ЗМІ про Україну

Але люди не залишають Донецьк, їм потрібні лікарні, їхні діти повинні ходити до шкіл, нехай навіть у віддалених районах міста, та й тікати від обстрілів краще рівними дорогами. Ось і виходить ситуація, давно описана однією фразою «вони бомблять - ми...
Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Всі статті