Шість спеціальних машин для розмінування прибудуть в Україну найближчим часом

В Україну найближчим часом надійдуть ще 6 спеціальних машин для розмінування. Про це повідомив народний депутат член парламентського Комітету з питань аграрної та земельної політики Дмитро Соломчук 26 березня.

"Самохідні розмінувальні машини гарантують безпеку саперів, а також забезпечують швидке очищення територій. Наразі в Україні вже є 2 такі машини, які закупив Говард Баффетт і його фонд. Вони почали працювати на Херсонщині. Найближчим часом надійде ще 6 таких машин", - сказав Соломчук.

"Одна машина за робочу зміну може розмінувати дві тисячі квадратних метрів. Також очікуємо найсучасніше спорядження для 12 піротехнічних груп", - поінформував парламентарій.

За його даними, загалом 8 машин можуть за день повністю розмінувати близько 16 тисяч квадратних метрів площ, що гарантуватиме подальшу безпеку та спокійний обробіток земель.

"Хочеться, щоб більше таких фондів долучалися до розмінування в Україні, щоб наші родючі землі знову засівалися і давали врожаї", - сказав Соломчук.

Як зазначається в повідомленні, для якісного та швидкого розмінування наших територій зараз Україні потрібно якомога більше самохідних броньованих машин для розмінування, які працюють на глибині до 50-60 сантиметрів. Є міни та снаряди, глибоко закопані в землю, і їх необхідно діставати.

Як повідомлялося, четверо цивільних постраждали в Херсонській області протягом доби  26 березня внаслідок підриву на ворожих мінах.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті