Шахістка з Краматорська стала срібною призеркою міжнародного турніру

Надія Чижевська стала срібною призеркою міжнародного турніру з шашок-чекерс, який проходив в італійському місті Цоппола. Про це повідомляє Краматорська міська рада у Телеграм 8 грудня.

"14 спортсменів із 4 країн – Італії, Німеччини, Шотландії та України змагались за звання кращих. Краматорську громаду представляла майстер спорту України міжнародного класу з шашок Надія Чижевська", - повідомили у міський раді.

Зазначається, що за підсумками турів Надія набрала 13 очок, ставши срібною призеркою серед жінок та шостою в загальному заліку серед усіх учасників.

Як повідомлялось раніше, пауерліфтерка з Луганщини Череменко перемогла у кубку України й здобула право виступити на першості Європи 2024 року.

Статті

Донецьк
25.04.2024
10:45

Діяти та жити цікаво: Як молодь з Мирнограда розвиває громаду біля лінії фронту

Наразі у Донецькій області масові заходи заборонені, але люди потребують якоїсь розради. Творчі проекти об’єднали талановиту молодь та створили терапевтичний ефект для мешканців громади, заповнили культурну порожнечу.
Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Всі статті