Пауерліфтерка з Луганщини Череменко перемогла у кубку України й здобула право виступити на першості Європи 2024 року

Представниця Луганської області Наталія Череменко перемогла у кубку України в Коломиї. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 29 листопада. 

"Наша пауерліфтерка Наталія Череменко перемогла у кубку України та здобула право виступити на першості Європи 2024 року", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що кубок України з класичного пауерліфтингу завершився в місті Коломия. Луганську область на змаганнях представила майстер спорту України міжнародного класу Наталія Череменко. Із результатом 342,5 кг у ваговій категорії до 52 кг Наталія стала переможницею та отримала путівку на чемпіонат Європи 2024 року.

Уточнюється, що Наталія - з Попасної.

Раніше повідомлялось, що пауерліфтер Микола Баранник з Рубіжного втретє став чемпіоном світу.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті