Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Національний Олімпійський комітет України опублікував поіменний перелік спортивної делегації на Олімпійські ігри в Парижі. Про це повідомляє офіційний сайт НОК.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
До складу офіційної делегації увійшли 297 осіб.
З них:
Збірна України буде представлена у 26-ти з 32-х дисциплін, які входять в програму Олімпійських ігор: бадмінтон, бокс, вільна та греко-римська боротьба, брейкінг, важка атлетика, велосипедний спорт (маунтенбайк і шосе), веслувальний слалом, академічне веслування та веслування на байдарках і каное, спортивна гімнастика, художня гімнастика, дзюдо, легка атлетика, артистичне плавання, плавання, скелелазіння, стрибки у воду, стрільба з лука, стендова стрільба, кульова стрільба, сучасне п’ятиборство, теніс, настільний теніс, фехтування та футбол.
Склад спортивної делегації:
Гаслом збірної України стала фраза The Will to Win ("Воля до перемоги").
Літні Олімпійські ігри відбудуться з 26 липня по 11 серпня 2024 року в Парижі.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту