Авіакатастрофа на Київщині: cеред загиблих підполковник поліції Михайло Павлушко із Сєвєродонецька

Одним із тих, хто загинув під час авіакатастрофи у Броварах 18 січня, був сєвєродончанин Михайло Павлушко, начальник управління забезпечення захисту Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України. Про це повідомила Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі 18 січня.

"Луганська обласна військова адміністрація із сумом повідомляє: в авіакатастрофі у Броварах, що сталася 18 січня зранку, під час виконання службових обов’язків разом із керівництвом Міністерства внутрішніх справ України загинули луганчани, які перебували на борту гелікоптера, – сказано в повідомленні. – Павлушко Михайло – сєвєродончанин, підполковник поліції, начальник управління забезпечення захисту Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України".

Раніше повідомлялось, що в авіакатастрофі у Броварах загинув командир повітряного судна зі Старобільщини Олександр Василенко.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті