В авіакатастрофі у Броварах загинув командир повітряного судна зі Старобільщини Олександр Василенко

Серед тих, хто загинув в авіакатастрофі на Київщині 18 січня, був командир повітряного судна зі Старобільського району Луганської області Олександр Василенко. Про це повідомив журналіст Олексій Артюх у своєму Телеграм-каналі 18 січня.

"Серед людей, які загинули сьогодні, 18 січня, під час падіння гелікоптера над Броварами, був командир повітряного судна – інструктор авіаційної ескадрильї спеціального призначення на вертольотах Олександр Василенко", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що Олександр родом зі Старобільського району, закінчив Ніжньопокровську школу.

Раніше повідомлялось, що серед загиблих в авіакатастрофі в Броварах – фотограф і військовослужбовець Микола Анацький з Бахмуту.

Статті

Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Всі статті