Серед ліквідованих "поліцейських" на нараді в Херсонській області є двоє зрадників і двоє російських окупантів

Четверо співробітників окупаційної "поліції" загинули і ще 17 осіб постраждали внаслідок удару по будівлі так званого "ОМВС РФ "Новокаховський" у селі Ювілейне в Херсонській області. Про це повідомив Телеграм-канал ASTRA.

Встановлено, що більшість "поліцейських" у цьому відділі приїхали з росії. Їх, як повідомляють джерела пабліка, вербують для роботи на окупованих територіях України обіцянками подвійних окладів та інших привілеїв.

Так, двоє з ліквідованих – росіяни, які приїхали з Москви та Астрахані, ще двоє – зрадники України.

Окрім того, внаслідок удару постраждало ще щонайменше 17 загарбників.

Як повідомлялося, на окупованій Херсонщині завдано удару по будівлі, де проходила нарада окупантів.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті