СБУ затримала на Херсонщині сім’ю колаборантів, яка допомогла РФ провести "референдум"

Служба безпеки затримала ще двох організаторок псевдореферендуму РФ, який відбувся під час тимчасової окупації правобережної частини Херсонщини у 2022 році. Про це повідомляє канал СБУ у Телеграм 21 вересня.

"Затриманими виявились мешканки Бериславського району: мати з донькою, які після захоплення регіону підтримали російських загарбників і запропонували їм свою допомогу у війні проти України", - зазначається у повідомленні.

За інформацією СБУ, обох колаборанток "призначили" до окупаційної "виборчої комісії" одного із місцевих селищ, де вони здійснювали подворові обходи жителів та збирали "голоси за приєднання" Херсонщини до РФ.

У разі відмови ставити "потрібну" відмітку у фейковому бюлетені, ворожі поплічниці погрожували ув’язненням до російської катівні.

У СБУ додали, що для додаткового залякування місцевого населення колаборанток супроводжували озброєні бойовики.

Надалі фігурантки фальсифікували «підсумки» фейкового референдуму.

Після звільнення селища зловмисниці залишились на території району і сподівались, що про них «не згадають», але співробітники СБУ викрили та затримали обох колаборанток.

Як повідомлялось раніше, у ВР пропонують розділити колаборантів за складами злочинів.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті