СБУ затримала на Херсонщині сім’ю колаборантів, яка допомогла РФ провести "референдум"

Служба безпеки затримала ще двох організаторок псевдореферендуму РФ, який відбувся під час тимчасової окупації правобережної частини Херсонщини у 2022 році. Про це повідомляє канал СБУ у Телеграм 21 вересня.

"Затриманими виявились мешканки Бериславського району: мати з донькою, які після захоплення регіону підтримали російських загарбників і запропонували їм свою допомогу у війні проти України", - зазначається у повідомленні.

За інформацією СБУ, обох колаборанток "призначили" до окупаційної "виборчої комісії" одного із місцевих селищ, де вони здійснювали подворові обходи жителів та збирали "голоси за приєднання" Херсонщини до РФ.

У разі відмови ставити "потрібну" відмітку у фейковому бюлетені, ворожі поплічниці погрожували ув’язненням до російської катівні.

У СБУ додали, що для додаткового залякування місцевого населення колаборанток супроводжували озброєні бойовики.

Надалі фігурантки фальсифікували «підсумки» фейкового референдуму.

Після звільнення селища зловмисниці залишились на території району і сподівались, що про них «не згадають», але співробітники СБУ викрили та затримали обох колаборанток.

Як повідомлялось раніше, у ВР пропонують розділити колаборантів за складами злочинів.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті