СБУ повідомила про підозру "голові уряду "ДНР", який вивозив українське зерно з Маріуполя до РФ

Службою безпеки України внаслідок слідчо-оперативних дій повідомлено про підозру підсанкціонному "голові уряду" терористичної організації "ДНР" громадянину росії Віталію Хоценку. Про це у Телеграм повідомляє прес-центр СБУ 15 березня.  

Як повідомляється, Хоценко  входить до найближчого оточення терориста Пушиліна, який безпосередньо сприяв його призначенню на «керівну посаду» у червні 2022 року.

У лавах окупаційного органу фігурант виконує завдання Москви щодо матеріально-технічного забезпечення бойовиків, які беруть участь у збройній агресії проти України.

Також він відповідає за вивезення українського зерна, вугілля та граніту з Маріупольського порту до країни-агресора.

Крім цього, зловмисник є одним з ключових організаторів фейкового референдуму щодо "приєднання" захопленої території Донеччини до складу росії.

На підставі зібраних доказів слідчі СБУ повідомили фігуранту про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України:▪️  ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України);▪️ ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації).

Наразі зловмисник переховується від правосуддя на тимчасово окупованій частині сходу України.

Як зазначається,  Служба безпеки знає про його місця перебування, маршрути переміщення та проводить комплексні заходи для притягнення до відповідальності.

Розслідування проводили співробітники СБУ Дніпропетровської, Донецької та Луганської областей за процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури.

Як повідомлялося, СБУ викрила ділків, які намагалися ввезти з окупованих територій в Україну готівку на 37 млн. грн. 

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті