Окупанти намагаються атакувати та зайти в тил ЗСУ у Серебрянському лісі на Луганщині – речник Сил оборони

Росія намагається прорвати лінію оборони та покращити своє становище на Лиманському напрямку, вдаючись до десятків штурмів, але безуспішно. Про це повідомив речник оперативно-стратегічного угрупування військ "Хортиця" Назар Волошин у коментарі LIGA.net.

Він зазначив, що протягом останніх кількох днів відбувається від 10 до 20 штурмів російської піхоти щодоби.

"Задача окупантів – зрізати Сіверський виступ та зайти в тил Силам оборони в Серебрянському лісництві. Ворог намагається прорвати лінію оборони українських захисників у районі населених пунктів Терни та Невське задля того, щоб далі вийти в район Лиману. Однак успіху ці спроби не мають", – запевнив речник ЗСУ.

РФ намагається прорвати оборону і зайти в тил ЗСУ у Серебрянському лісі – речник Сил оборониТерни і Невське на карті DeepState

Як повідомлялося, активізація військ РФ на кордоні з Харківською областю є ворожою інформаційно-психологічною операцією.

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті