САП повідомила про підозру міському голові Полтави Олександру Мамаю - ЗМІ

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) повідомила про підозру міському голові Полтави Олександру Мамаю у розтраті майна. Наразі йому вже вручили обвинувальний акт. Про це свідчать дані сайту Судової влади України та підтверджують співрозмовники в органах правопорядку, - пише "Слово і Діло".

Як повідомили співрозмовники, справу Мамая вже скерували до суду.

Згідно з даними Судової влади, крім мера Полтави у справі також обвинувачують колишню керівницю комунальної організації (КО) «Інститут розвитку міста» Тетяну Татаріну, бухгалтера КО Оксану Шпіньову, експертку з програм КО «Інститут розвитку міста» Ольгу Кубай та головну фахівчиню з інтегрованого, урбаністичного розвитку міста та управління проектами КО «ІРМ» Валентину Кропивну.

За версією обвинувачення, мер Полтави Олександр Мамай у змові з директоркою комунальної організації «Інститут розвитку міста» Тетяною Татаріною та бухгалтеркою підприємства Оксаною Шпіньовою влаштували на роботу в підприємство Ольгу Кубай та Валентину Кропивну. Фактично вони не виконували ніякої роботу на підприємстві, а прибирали та готували їжу за місцями проживання мера Полтави Олександра Мамая та матері його дітей Олени Кнуренко, тобто були домогосподарками.

За це вони отримували заробітну плату від КО «Інститут розвитку міста», а до табелів обліку використання робочого часу вносилися недостовірні відомості. Таким чином, місцевому бюджету було завдано збитків у сумі 571 862 грн, які були виплачені як зарплатня Кубай та Кропивній.

Засідання відбудеться 2 березня о 13:30.

У прес-службі Полтавської міської ради повідомили, що не коментують цю інформацію.

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті