Садовий заявив, що окупанти цілеспрямовано били "шахедами" по локаціях зі складами у Львові

Міський голова Львва Андрій Садовий заявив, що минулої ночі російські окупанти цілеспрямовано атакували ті локації у Львоі, де розташовано багато складів. Про це він повідомив у ефірі Радіо Свобода 19 вересня.   

"Одяг, гуманітарна допомога. Оце туди вони цілились, лупили. Отримують задоволення, коли вбивають мирних людей, нищать госпіталі, садочки. Тепер от склади. Це є для них напевне прояв великого героїзму. Мудаки вони", – зазначив Садовий. 

Він додав, що такого масштабного удару і таких великих пожеж "ми вже давно не бачили". 

Також Садовий заявив, що медики надавали допомогу й іншим потерпілим, які отримали незначні поранення і не потребували госпіталізації. У лікарні наразі тільки 26-річний чоловік. 

Як повідомлялося, у Львові через атаку "Шахедами" горів промисловий склад, з-під завалів дістали двох людей. 

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті