У Львові через атаку "Шахедами" горів промисловий склад, з-під завалів дістали двох людей

Російські війска під час нічної атаки по Україні 19 вересня завдали удару дронами-камікадзе типу "Шахед" по Львову, внаслідок нього виникла пожежа на промисловому складі. Про це в Телеграм повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

"Унаслідок однієї зі сьогоднішніх атак по Львову почалася пожежа на промисловому складі. На цей момент з-під завалів дістали одну жінку. Вона травмована", - йдеться у повідомленні.

За словами Козицького, на складах виникла значна пожежа. На місці працюють всі профільні служби.

Згодом він уточнив, що з-під завалів дістали двох людей – чоловіка і жінку. Жінка, за попередніми даними, без травм, а чоловік – у тяжкому стані.

Як повідомлялося, У Харкові внаслідок ракетного удару є влучання у виробничу зону.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті