Садовий заявив, що окупанти цілеспрямовано били "шахедами" по локаціях зі складами у Львові

Міський голова Львва Андрій Садовий заявив, що минулої ночі російські окупанти цілеспрямовано атакували ті локації у Львоі, де розташовано багато складів. Про це він повідомив у ефірі Радіо Свобода 19 вересня.   

"Одяг, гуманітарна допомога. Оце туди вони цілились, лупили. Отримують задоволення, коли вбивають мирних людей, нищать госпіталі, садочки. Тепер от склади. Це є для них напевне прояв великого героїзму. Мудаки вони", – зазначив Садовий. 

Він додав, що такого масштабного удару і таких великих пожеж "ми вже давно не бачили". 

Також Садовий заявив, що медики надавали допомогу й іншим потерпілим, які отримали незначні поранення і не потребували госпіталізації. У лікарні наразі тільки 26-річний чоловік. 

Як повідомлялося, у Львові через атаку "Шахедами" горів промисловий склад, з-під завалів дістали двох людей. 

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті