Очільника окупаційної "поліції" Старобільського району Луганщини судитимуть – СБУ (ФОТО)

За матеріалами СБУ судитимуть очільника окупаційної "поліції" Старобільського району Луганської області. Про це повідомило 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях на своїй сторінці у Facebook 3 січня.

"Слідчі СБУ завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо призначеного російськими окупантами так званого "т. в. о. начальника Старобільського районного відділу внутрішніх справ МВС ЛНР", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що цей черговий російський ставленик, привезений загарбниками із ОРЛО, приступив до роботи в тимчасово окупованому Старобільську у червні цього року. 45-річний луганчанин має значний досвід обслуговування окупаційного режиму. Раніше працював "заступником міністра", "начальником управління карного розшуку МВС ЛНР".

"Тепер він сприяє підтриманню на тимчасово захопленій росією Старобільщині окупаційного "порядку", придушує будь-які прояви спротиву або невдоволення з боку місцевих мешканців", – пише відомство.

Підкреслюється, що правопорушник отримав повідомлення про підозру у добровільному занятті посад у незаконному правоохоронному органі, створеному на тимчасово окупованій території (ч.7 ст. 111-1 Кримінального кодексу України). Наразі обвинувальні матеріали скеровано до Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області. За добровільне зайняття посад у незаконних правоохоронних органах, створених на тимчасово окупованій території, правопорушнику загрожує до 15 років позбавлення волі, від 10 до 15 років позбавлення права обіймати певні посади та конфіскація майна.

Раніше повідомлялось, що колабораціоніст Лайшев, авто якого вибухнуло в Старобільську, помер у лікарні.

Статті

Луганськ
27.01.2023
16:00

«Мені потрібно було з кимось поговорити про це. Я боюсь". Луганський щоденник

«У моєму оточенні немає психічно здорових людей», - ця фраза зараз нормальніша, ніж зворотне твердження. У мамський чат викладають понівечені тіла вбитих військових. Чат, де обговорюють списки на пологи, лікарів та дитячі виплати.
Країна
27.01.2023
12:46

Гроші у дефіциті. Чи вистачить уряду коштів для бюджетних видатків

Порівняно з передвоєнним роком експорт у грошах впав на 39,3%, імпорт – на 23,8%. Відповідно, на 39,3% зменшилися доходи держави від експортного податку на додану вартість та на 23,8% - від імпортного. При цьому ПДВ – один із головних наповнювачів...
Донецьк
26.01.2023
13:42

Закінчився запас міцності та терпіння. Донецький щоденник

Усі вони різко відрізняються від корінних жителів Донбасу. Вичислити їх можна не лише за зовнішніми ознаками та характерною говіркою. Вони багато матюкаються та смітять. У громадських місцях поводяться по-хамськи і до оточуючих ставляться навмисне...
Всі статті