Розгром росії під Вугледаром розкрив проблеми російської армії - ISW

Катастрофічні втрати росіян під Вугледаром розкрили низку проблем армії РФ. Про це 2 березня у звіті повідомляє Інститут вивчення війни.

"Російські війська продовжували робити серйозні помилки та висували танкові колони в українські засідки під час останнього тритижневого російського наступу під Вугледаром, який українські джерела охарактеризували як найбільшу танкову битву війни на сьогодні", - повідомили експерти ISW.

Повідомляється, що українські військові успішно заманювали російські танки в зони ураження, після чого знерухомлювали російські колони і направляли їх на заміновані узбіччя доріг, а потім добивали техніку ствольною артилерією та установками HIMARS. Серед помилок, яких припускалося російське командування, в Інституті наголошують на нездатності перебудовувати тактику ведення боїв і використовувати переваги місцевості.

У результаті, за даними наших захисників, росіяни втратили щонайменше 130 одиниць бронетехніки. Такий рівень втрат змусив окупантів перейти до тактики лобових атак із використанням піхоти.

В ISW зазначили, що підрозділи окупантів на цьому напрямі (особливо 155 бригада морської піхоти) зараз здебільшого складаються з "мобіків". Причому ці мобілізовані вже зазнали величезних втрат у цьому ж районі у жовтні минулого року.

У результаті експерти ISW зазначили, що посилення невдач російських військових на різних напрямках перешкоджатиме здатності окупантів проводити ефективні наступальні операції.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що британська розвідка оцінила втрати росіян під Вугледаром за супутниковим знімком.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті