Російські оператори підключили у "ДНР" зв'язок як в окупованому Криму

Російські оператори МТС, «Білайн», «Мегафон» та Tele2 почали працювати на окупованій території Донецької області в режимі роумінгу. Про це пишуть сепаратистські ЗМІ 3 січня

Зазначається, що аналогічно працює зв'язок в окупованому Криму.

«У нас налаштування вже відбулося: „Білайн“, „Мегафон“ та Теле2 в режимі роумінгу працюють з початку грудня, нещодавно до ними приєднався і МТС. Таку роботу проведено за аналогією з Кримом, там також працюють у режимі роумінгу. Там уже простіше, але спочатку було саме так. Що стосується налаштування обладнання, то воно вже завершено. Можливо, залишилися якісь окремі точкові налаштування», - цитується Володимир Єжиков, який називає себе "заступником голови уряду ДНР".

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті