Росію не обрали до виконавчої ради Організації із заборони хімічної зброї: Зеленський прокоментував

Росія не увійшла до виконавчого комітету Організації із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ). Про це ідеться в повідомленні ОЗХЗ, оприлюдненому за підсумками голосування на 28 Конференції країн організації 29 листопада, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Рішення ухвалено. 21 країну-члена ОЗХЗ обрано до виконавчої ради", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що серед членів ради з регіону Східної Європи не фігурує росія, як це було раніше. До цієї групи цього року обрали Україну, Польщу та Литву.

Уточнюється що 28 Конференція країн-учасниць ОЗХЗ відбувається у Гаазі з 27 листопада до 1 грудня.

"Росія вперше в історії не була обрана до Виконавчої ради Організації із заборони хімічної зброї. ОЗХЗ - дуже авторитетний міжнародний орган, і терористам у ньому не місце. Водночас Україну, Польщу та Литву було обрано на період 2024-2026 років. Україна активно сприятиме зміцненню ОЗХЗ", - прокоментував ситуацію Зеленський у соцмережі Х (twitter).

Раніше повідомлялось, що міністри закордонних справ країн-членів НАТО та України затвердили структуру Ради НАТО-Україна (РНУ) й програму її роботи на 2024 рік

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті