Росіяни запустили фейк про те, що військовозобовʼязаним, які не зʼявилися в ТЦК, блокують банківські картки

Інформація про те, що військовозобовʼязаним, які не зʼявилися в ТЦК, блокують банківські картки, – це новий російський фейк. Про це повідомляє Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

"Банківські картки військовозобовʼязаних, які не зʼявилися в ТЦК, масово блокують. Крім цього, українцям без військового обліку відмовлятимуть в обслуговуванні у всіх держорганах, банках та транспортних компаніях", - пишуть російські телеграм-канали.

Як повідомляється, фейкову інформацію поширив пропагандист Дмитро Василець – він регулярно просуває проросійські інтереси та поширює ворожі наративи.

"Насправді банківські рахунки можуть заблокувати лише у разі несплати штрафу за неявку до ТЦК, а не за сам факт неявки. Якби в Україні дійсно масово блокували картки, про це було б багато дописів від реальних людей у соцмережах. Позаяк цього немає, пропагандисти самі вигадали "зраду" та паніку, - відзначили у Spravdi.

Нагадаємо, Зеленський і Умеров спростували російський фейк про впровадження одностатевих шлюбів в Україні. 

Як повідомлялося, росіяни почали відправляти українцям повідомленнями з пропозицію "зливати" дані про ЗСУ за гроші. 

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті