Росіяни почали відправляти українцям повідомленнями з пропозицію "зливати" дані про ЗСУ за гроші

Громадяни України почали отримувати повідомлення з пропозицією здавати інформацію про ЗСУ за грошову винагороду. Про це повідомив Центр стратегічних комунікацій у своєму Телеграм-каналі "SPRAVDI" та журналіст із Сумської області Олександр Моцний у Facebook.

"Центр стратегічних комунікацій зафіксував ворожу активність у месенджерах та СМС-повідомленнях – на наш бот користувачі надсилають скріни повідомлень, які надходять їм на мобільні телефони. Користувачі з Одещини, Харківщини та Донеччини отримують сповіщення з пропозиціями "обміняти інформацію про ЗСУ на долари". Для цього пропонується перейти за посиланням на Телеграм-канал", - пише Центр стратегічних комунікацій.

Зазначається, що, якщо вам надійшло повідомлення з таким текстом: "Меняем информацию о ВСУ на $. Вся информация в telegram ...", то у жодному разі не можна його відкривайте його й переходити за посиланнями, які там розміщені.

"Велике прохання до батьків перевірити телефони своїх дітей, поговорити з ними і видалити такі повідомлення на їх гаджетах! Діти є діти, і вони можуть спокуситись на гроші", - пише Моцний.

Раніше Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки спростував фейк про впровадження Зеленським та Умєровим одностатевих шлюбів в Україні, який росіяни поширюють у мережі останнім часом.

Статті

Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Всі статті