Росіяни запустили фейк про те, що військовозобовʼязаним, які не зʼявилися в ТЦК, блокують банківські картки

Інформація про те, що військовозобовʼязаним, які не зʼявилися в ТЦК, блокують банківські картки, – це новий російський фейк. Про це повідомляє Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

"Банківські картки військовозобовʼязаних, які не зʼявилися в ТЦК, масово блокують. Крім цього, українцям без військового обліку відмовлятимуть в обслуговуванні у всіх держорганах, банках та транспортних компаніях", - пишуть російські телеграм-канали.

Як повідомляється, фейкову інформацію поширив пропагандист Дмитро Василець – він регулярно просуває проросійські інтереси та поширює ворожі наративи.

"Насправді банківські рахунки можуть заблокувати лише у разі несплати штрафу за неявку до ТЦК, а не за сам факт неявки. Якби в Україні дійсно масово блокували картки, про це було б багато дописів від реальних людей у соцмережах. Позаяк цього немає, пропагандисти самі вигадали "зраду" та паніку, - відзначили у Spravdi.

Нагадаємо, Зеленський і Умеров спростували російський фейк про впровадження одностатевих шлюбів в Україні. 

Як повідомлялося, росіяни почали відправляти українцям повідомленнями з пропозицію "зливати" дані про ЗСУ за гроші. 

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті