Росіяни вдарили БПЛА по критичним об’єктам у Дніпропетровській області

Ворог вдарив БПЛА по критичним об’єктам в Дніпропетровській області. Про це повідомляє Повітряне командування "Схід"  у Фейсбук.

"17.03.2023 противником застосовано ударні БПЛА (імовірно “Shahed-131/136”) з південно–східного напрямку  по важливим критичним об’єктам в Дніпропетровській області. Три з них знищено силами і засобами підрозділів ПвК "Схід" в Дніпровському районі", - йдеться у повідомленні.

Також міський голова Новомосковська Сергій Рєзнік у Телеграм написав: "Вибухи в місті. Не розповсюджуйте інформацію про місце вибухів та не публікуйте зйомки". За його словами, надзвичайники працюють над усуненням наслідків атак.

Голова Дніпропетровської ОВА  Сергій Лисак повідомив у Телеграм, що два БПЛА поцiлили в об'єкт критичної інфраструктури у Новомосковську.

"Там серйозні руйнування. Працюють всі служби. Наслідки атаки уточнюються", - повідомив Лисак.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті