Росіяни вдарили БПЛА по критичним об’єктам у Дніпропетровській області

Ворог вдарив БПЛА по критичним об’єктам в Дніпропетровській області. Про це повідомляє Повітряне командування "Схід"  у Фейсбук.

"17.03.2023 противником застосовано ударні БПЛА (імовірно “Shahed-131/136”) з південно–східного напрямку  по важливим критичним об’єктам в Дніпропетровській області. Три з них знищено силами і засобами підрозділів ПвК "Схід" в Дніпровському районі", - йдеться у повідомленні.

Також міський голова Новомосковська Сергій Рєзнік у Телеграм написав: "Вибухи в місті. Не розповсюджуйте інформацію про місце вибухів та не публікуйте зйомки". За його словами, надзвичайники працюють над усуненням наслідків атак.

Голова Дніпропетровської ОВА  Сергій Лисак повідомив у Телеграм, що два БПЛА поцiлили в об'єкт критичної інфраструктури у Новомосковську.

"Там серйозні руйнування. Працюють всі служби. Наслідки атаки уточнюються", - повідомив Лисак.

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті