Росіяни вдарили БПЛА по критичним об’єктам у Дніпропетровській області

Ворог вдарив БПЛА по критичним об’єктам в Дніпропетровській області. Про це повідомляє Повітряне командування "Схід"  у Фейсбук.

"17.03.2023 противником застосовано ударні БПЛА (імовірно “Shahed-131/136”) з південно–східного напрямку  по важливим критичним об’єктам в Дніпропетровській області. Три з них знищено силами і засобами підрозділів ПвК "Схід" в Дніпровському районі", - йдеться у повідомленні.

Також міський голова Новомосковська Сергій Рєзнік у Телеграм написав: "Вибухи в місті. Не розповсюджуйте інформацію про місце вибухів та не публікуйте зйомки". За його словами, надзвичайники працюють над усуненням наслідків атак.

Голова Дніпропетровської ОВА  Сергій Лисак повідомив у Телеграм, що два БПЛА поцiлили в об'єкт критичної інфраструктури у Новомосковську.

"Там серйозні руйнування. Працюють всі служби. Наслідки атаки уточнюються", - повідомив Лисак.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті