Ворог вдарив по Дніпровському району. Госпіталізовано четверо людей - Лисак

На Дніпропетровщині вдень 23 квітня російські окупанти вдарили по Дніпровському району. Про це у Телеграм повідомив начальник ОВА Сергій Лисак.

"Через ракетну атаку постраждали, попередньо, четверо людей. Троє чоловіків – 34, 48 і 70 років. Та 72-річна жінка. Всі госпіталізовані у стані середньої тяжкості. Сталися два займання. Інформація уточнюється", - повідомив глава області.

 Опівдні Лисак повідомив, що у Дніпровському районі наші оборонці збили ворожий безпілотник "Орлан-10". 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
08.06.2026
15:00

Співвітчизники з різних планет, або Дорожні спостереження ветерана

Тема Маріуполя та проблеми людей, які виїхали з ТОТ, для цих наших співвітчизників виявилися, мабуть, токсичними. Шкідливими для їхньої незгвалтованої психіки. Як мінімум - нецікавою. Вони та їхні рідні живуть в іншому вимірі. Де немає місця всім...
Донбас
07.06.2026
14:34

У «ЛНР» росіяни «за каталогом» обирають для усиновлення українських дітей. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу пролили чимало крокодилових сліз за дітьми, які загинули після приходу в регіон «русского мира». Чиновники всіх мастей, місцеві блогери та журналісти неодноразово згадували пропагандистську «Алею ангелів»....
Луганськ
05.06.2026
15:37

«Прийшло розуміння, що не все так добре в новому житті». Луганський щоденник

Трагедія в Старобільську залишила свій слід на всьому, що відбувається, але найголовніше, вона сильно підточила зсередини. З'явився страх, якого ніколи не було. Навіть 2014-го було інакше.
Всі статті