Росіяни посилили піхотні штурми на Луганщині й зазнали значних втрат у Білогорівці - Лисогор

Росіяни зазнали значних втрат у Білогорівці на Лушанщині під час останніх штурмів. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор в ефірі "Суспільного" 4 березня. 

"Значне ураження наноситься ворогу під час його спроби організації наступу (В Білогорівці. - "ОстроВ"). Дуже гарно відпрацювали мінометники, артелеристи. Лише в одній спробі штурму - 6 ліквідованих, 13 поранених у ворога. І знищена ворожа техніка", - навів Лисогор приклад лише щодо одніє спроби штурму.

При цьому, за його словами, такі спроби - повноцінні атаки з використанням усього спектру озброєння - окупанти роблять іноді по 3-4 рази на день.

"Прагнення оволодіти Білогорівкою й місцевістю навколо не припинялось на жодну хвилину з часів окупації, а потім деокупації", - зазначив Лисогор. 

За його словами, протягом останнього тижня ворог почав спроби прорвати позиції Сил оборони піхотою.

"Однак, дякувати Богові, хдлопці їх тримають, незважаючи на те, що на окремих ділянках там, в Білогорівці, дуже складна ситуація в зв'язку з потужними нападами, обстрілами", - сказав Лисогор.

Зазначається, що ворог постійно обстрілює деокуповані території - населені пункти и позиції ЗСУ. 

"Дісталось Невському. Внаслідок влучань виникла пожежа. Пожежу загасили - військові допомогли", - повідомив також начальник ОВА.

За його словами, у даному випадку обійшлось без жертв.

Раніше повідомлялось, що росіяни посилили авіаційний вплив на Луганщині, завдано ударів по деокупованих селах, де ще лишаються люди.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті