Росіяни посилили авіаційний вплив на Луганщині, завдано ударів по деокупованих селах, де ще лишаються люди - Лисогор

Російські окупанти посилили авіаційний вплив по всій ділянці фронту в Луганській області й завдали ударів по тих селах, де лишаються мирні мешканці. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграм 29 лютого.

"Авіаційний вплив ворог посилив по всій ділянці фронту. Із бомбардувальників завдані удари по Новоєгорівці, Макіївці, Білогорівці. З мінометів та артилерії - по Невському і Білогорівці", - сказано в повідомленні. 

Зазначається, що в районі Білогорівки росіяни знов намагалися досягти успіху, але були спинені Силами оборони.

Раніше повідомлялось, що російські винищувачі били по Новолюбівці на Луганщині, де залишається цивільне населення.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті