Російські винищувачі били по Новолюбівці на Луганщині, де залишається цивільне населення

По деокупованому селу Новолюбівка на Луганщині, де залишається цивільне населення, били російські винищувачі протягом минулих двох діб. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 16 лютого.

"Ворожі винищувачі вдарили і по Стельмахівці, і по Білогорівці, і по Новолюбівці. В останній ще залишається цивільне населення", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що за дві доби на ділянці фронту в Луганській області щонайменше 10 разів росіяни атакували з повітря. На щастя, ніхто не постраждав. 

Крім того, росіяни застосовували дрони-камікадзе.

Раніше повідомлялось, що за добу росіяни 23 рази обстріляли населені пункти Донеччини, евакуйовано 58 осіб, у тому числі 12 дітей.

Статті

Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Всі статті