Росіяни посилили піхотні штурми на Луганщині й зазнали значних втрат у Білогорівці - Лисогор

Росіяни зазнали значних втрат у Білогорівці на Лушанщині під час останніх штурмів. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор в ефірі "Суспільного" 4 березня. 

"Значне ураження наноситься ворогу під час його спроби організації наступу (В Білогорівці. - "ОстроВ"). Дуже гарно відпрацювали мінометники, артелеристи. Лише в одній спробі штурму - 6 ліквідованих, 13 поранених у ворога. І знищена ворожа техніка", - навів Лисогор приклад лише щодо одніє спроби штурму.

При цьому, за його словами, такі спроби - повноцінні атаки з використанням усього спектру озброєння - окупанти роблять іноді по 3-4 рази на день.

"Прагнення оволодіти Білогорівкою й місцевістю навколо не припинялось на жодну хвилину з часів окупації, а потім деокупації", - зазначив Лисогор. 

За його словами, протягом останнього тижня ворог почав спроби прорвати позиції Сил оборони піхотою.

"Однак, дякувати Богові, хдлопці їх тримають, незважаючи на те, що на окремих ділянках там, в Білогорівці, дуже складна ситуація в зв'язку з потужними нападами, обстрілами", - сказав Лисогор.

Зазначається, що ворог постійно обстрілює деокуповані території - населені пункти и позиції ЗСУ. 

"Дісталось Невському. Внаслідок влучань виникла пожежа. Пожежу загасили - військові допомогли", - повідомив також начальник ОВА.

За його словами, у даному випадку обійшлось без жертв.

Раніше повідомлялось, що росіяни посилили авіаційний вплив на Луганщині, завдано ударів по деокупованих селах, де ще лишаються люди.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті