Росіяни почали перекидати резерви під Бахмут у спробах утримати позиції - Маляр

Російські військові стягують резерви до Бахмута у спробах утримати позиції. Про це 9 червня в Telegram повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

"На Бахмутському напрямку ворог стягує резерви і намагається утримати зайняті позиції. Робить спроби атакувати, але не вдається. Наразі наші захисники ведуть активні бойові дії на кількох ділянках Бахмутського напрямку", - повідомила вона.

Також Маляр зазначила, що окупанти все ще зосереджують зусилля на Авдіївському, Бахмутському, Лиманському та Мар'їнському напрямках - саме там наразі тривають важкі бої. На всіх напрямках окупанти завдають авіаційних ударів і ведуть вогонь з артилерії та мінометів.

"Однак загарбникам не вдається домогтися своїх цілей. Наші захисники відбивають атаки", - зазначила заступник міністра.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Сили оборони просунулися під Бахмутом до 1100 метрів.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті