Росіяни підняли в повітря Су-30 для "недопущення порушення кордону" американським безпілотником над Чорним морем

Росія підняла винищувач Су-30, щоб перехопити американський безпілотник MQ-9A Reaper над акваторією Чорного моря 27 серпня. Про це повідомило міністерство оборони РФ у своєму Телеграм-каналі.

"27 серпня 2023 р. російськими засобами контролю повітряного простору над акваторією Чорного моря було виявлено повітряну ціль, що наближається до державного кордону Російської Федерації, – сказано в повідомленні російського відомства. – Для впізнання повітряної цілі та недопущення порушення Державного кордону Російської Федерації в повітря було піднято винищувач Су-30 зі складу чергових сил з протиповітряної оборони".

Зазначається, що екіпаж російського винищувача ідентифікував повітряну ціль як розвідувальний БПЛА MQ-9A "Reaper" ВПС США. При наближенні російського винищувача іноземний розвідувальний БПЛА виконав розворот від кордону РФ.

Раніше повідомлялось, що в РФ заявили про "українські" атаки дронами на Підмосков'я та Брянську область.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті