Росіяни підняли в повітря Су-30 для "недопущення порушення кордону" американським безпілотником над Чорним морем

Росія підняла винищувач Су-30, щоб перехопити американський безпілотник MQ-9A Reaper над акваторією Чорного моря 27 серпня. Про це повідомило міністерство оборони РФ у своєму Телеграм-каналі.

"27 серпня 2023 р. російськими засобами контролю повітряного простору над акваторією Чорного моря було виявлено повітряну ціль, що наближається до державного кордону Російської Федерації, – сказано в повідомленні російського відомства. – Для впізнання повітряної цілі та недопущення порушення Державного кордону Російської Федерації в повітря було піднято винищувач Су-30 зі складу чергових сил з протиповітряної оборони".

Зазначається, що екіпаж російського винищувача ідентифікував повітряну ціль як розвідувальний БПЛА MQ-9A "Reaper" ВПС США. При наближенні російського винищувача іноземний розвідувальний БПЛА виконав розворот від кордону РФ.

Раніше повідомлялось, що в РФ заявили про "українські" атаки дронами на Підмосков'я та Брянську область.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті