Росіяни дозволяють евакуацію із затопленої Голої Пристані на Херсонщині тільки за хабар

Російські окупанти дозволяють евакуацію жителів Голої Пристані в Херсонській області тільки за хабар. Про це 12 червня повідомив Генеральний штаб.

"У затопленій Голій Пристані Херсонської області російські окупанти дозволяють евакуацію громадян України тільки після отримання хабаря. При цьому знищують паспорти і свідоцтва про народження та інші документи українського зразка", - повідомили українські військові.

Повідомляють, що місцевих жителів після "евакуації" переселяють до тимчасово окупованого українського Криму та Краснодару РФ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окупанти зізналися у стрілянині по човнах із людьми, які евакуюються з підтопленої Херсонщини.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті