Окупанти визнали, що стріляють по човнах із людьми, які евакуюються з підтопленої Херсонщини - бояться "ДРГ"

Російські військові канали підтвердили, що обстрілюють човни з мирними жителями в зоні затоплення в Херсонській області, нібито в пошуках "ДРГ", - пишуть російські опозиційні канали 12 червня.

"Знищено дрг у Голопристанському районі, 5 осіб+човен. Не плавайте сюди", - такий запис з'явився в z-каналі "Позивний OSETIN", який веде російський "доброволець". 

"У н.п Олешки зайшли два човни ельфів. Хлопці всі розуміють, що це чергове м'ясо, але треба відпрацювати", - пише Z-канал "DONTSTOPWAR". Пізніше там з'явився запис: "Уже все добре".

Як повідомлялося, унаслідок обстрілу російськими військами човна, на якому евакуювалися люди з лівого берега Дніпра, троє людей загинули, ще 10 дістали поранення.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті