Росіяни більше не скаржаться Путіну на життя, а щодня розповідають, як вони люблять свого президента - Пєсков 

На "Пряму лінію" цього року йде мало звернень до Путіна зі скаргами. Про це заявив прессекретар російського диктатора Дмитро Пєсков. 

"Мене вразила, чесно кажучи, величезна кількість слів підтримки президента без звернень. Просто люди заявляють про те, що вони підтримують президента", - розповів спікер Кремля. 

Насправді, нагадує ТК "ЧТД", скарг менше не стало. Росіяни мало не щодня записують Путіну відеозвернення з вимогою скасувати будівництво величезної колонії в Улан-Уде, повернути мобілізованих з України, заборонити забудову озера на Уралі, повернути транспорт до карельських сіл, скаржаться на відправлення поранених на штурм Авдіївки, вирубування лісів тощо. Однак Пєсков напередодні виборів Путіна президентом РФ воліє створювати в інформаційному полі картинку загального схвалення.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті