Росіяни більше не скаржаться Путіну на життя, а щодня розповідають, як вони люблять свого президента - Пєсков 

На "Пряму лінію" цього року йде мало звернень до Путіна зі скаргами. Про це заявив прессекретар російського диктатора Дмитро Пєсков. 

"Мене вразила, чесно кажучи, величезна кількість слів підтримки президента без звернень. Просто люди заявляють про те, що вони підтримують президента", - розповів спікер Кремля. 

Насправді, нагадує ТК "ЧТД", скарг менше не стало. Росіяни мало не щодня записують Путіну відеозвернення з вимогою скасувати будівництво величезної колонії в Улан-Уде, повернути мобілізованих з України, заборонити забудову озера на Уралі, повернути транспорт до карельських сіл, скаржаться на відправлення поранених на штурм Авдіївки, вирубування лісів тощо. Однак Пєсков напередодні виборів Путіна президентом РФ воліє створювати в інформаційному полі картинку загального схвалення.

Статті

Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Всі статті