Росія не погодиться на переговори, поки не переможе в Україні - Боррель

Росія буде готова до переговорів тільки в разі перемоги над Україною. Про це 29 травня повідомляє Sky News з посиланням на заяву глави зовнішньої політики ЄС Жозепа Борреля.

"Я бачу явний намір Росії виграти війну. Росія не піде на переговори, якщо не виграє війну", - заявив він.

У будь-якому разі такі переговори, впевнений Боррель, точно не відбудуться цього літа. Також він зазначив, що росіяни неодноразово заявляли, що не припинять війну, поки не доб'ються своїх цілей.

"Путін зібрав понад 300 тисяч людей, що вдвічі більше, ніж було, коли він почав вторгнення", - додав дипломат.

Нагадаємо, раніше глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що мирні переговори, які зрівнюють агресора і жертву, потрібно відкидати.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті