Росія кинула на поле бою в Україну новостворену "резервну армію" – британська розвідка

Російські загарбники вперше задіяли на фронті в Україні частини своєї нової так званої "резервної" 25-ї загальновійськової армії. Про це в соцмережі Х (колишній Твіттер) 27 вересня повідомило Міністерство оборони Британії із посиланням на дані розвідки.

Зазначається, що це формування російської армії почало воювати в Україну з кінця серпня поточного року.

За даними британської розвідки, 25-та армія складається із 67-ї мотострілецької дивізії та 164-ї окремої мотострілецької бригади. Вони воюють на ділянці на захід від Сєвєродонецька та Кремінної, вздовж кордону між Донецькою та Луганською областями.

"З початку вторгнення росія лише зрідка утримувала незадіяне угруповання розміром з армію, яке потенційно могло б стати основою для нового великого наступу. Зважаючи на те, що 25 армія, очевидно, розгортається фрагментарно для посилення перенапруженої лінії фронту, новий скоординований російський наступ протягом наступних тижнів є менш імовірним", - йдеться у звіті Міноборони Британії. 

Раніше у британській розвідці повідомили, що російські війська посилили оборону Токмаку.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті