Росія готова до переговорів з Києвом за умови, що Україна визнає мету "спеціальної військової операції" та окупацію частини її території - МЗС РФ

Росія готова до переговорів із Києвом за умови, що Україна визнає мету "спеціальної військової операції" та окупацію частини її території. Про це заявив заступник міністра закордонних справ РФ Сергій Вершинін в інтерв'ю одному із російських пропагандистських ЗМІ.

Він розповів, що Москва згодна на переговори з Києвом "без попередніх умов". При цьому він наполягає, що попередні умови не повинна висувати тільки Україна. Що стосується Росії, то в самій заяві Вершиніна вже містяться жорсткі умови Кремля – Україна має визнати окупацію та анексію частини своїх територій та самостійно провести "демілітаризацію" та "денацифікацію".

"Ми вже говорили, що ми до таких переговорів будемо готові. Але тільки до переговорів без попередніх умов, на основі існуючої реальності, переговорів з урахуванням тих цілей, які були озвучені публічно", - заявив російський дипломат.

За його словами, якби не позиція США та ЄС, Україна погодилася б на ганебну капітуляцію, але "у питанні переговорів Україна контролюється Вашингтоном та Брюсселем".

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті