У Держдепі США прокоментували можливу участь путіна у мирних переговорах

У Державному департаменті США наразі не бачать ознак того, що президент росії путін готовий до переговорів про мир та дипломатичного вирішення війни в Україні. Про це заявила в ефірі Радіо Свобода офіційна представниця Держдепартаменту США Андреа Калан.

"Дипломатія завжди має місце. Проте дипломатія має і свій час. Хотілося б, аби Путін сидів за столом переговорів і підтвердив, що хоче розмовляти мовою дипломатії. Але те, що ми бачимо, це продовження його агресії проти України. І він не готовий", – заявила Андреа Калан.

За її словами, Сполучені Штати нині зосереджені на наданні Україні засобів для переваги на полі бою та можливості захистити себе та свою територію.

"Щоби потім, коли настане час сидіти за дипломатичним столом, в України була найсильніша позиція", – додала дипломатка.

Нагадаємо, міністр оборони США Ллойд Остін під час представлення бюджетних пропозицій у Палаті представників США назвав росію "гострою загрозою" і наголосив на важливості колективної роботи в рамках НАТО

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті