Російський "воєнкор" із Бурятії радіє тому, що окупаційні війська перетворюють Вугледар на порожнє місце: "Знесемо просто під нуль"

Російський "воєнкор" із Бурятії Олександр Гармаєв радіє з того, що окупаційні війська ЗС РФ руйнують Вугледар Донецької області, зносять його до руїн. Про це він написав у своєму телеграм-каналі.

"Одне радує, ми цей ебу*ій Вугледар знесемо просто під нуль, ми перетворимо це місце на рівне поле! З усіма хохлами", - не приховує російський пропагандист варварського характеру російської агресії.

Як повідомлялося, у боях під Вугледаром російські війська зазнали низки нищівних поразок, включаючи втрату великої кількості бронетехніки.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті