Російський "воєнкор" із Бурятії радіє тому, що окупаційні війська перетворюють Вугледар на порожнє місце: "Знесемо просто під нуль"

Російський "воєнкор" із Бурятії Олександр Гармаєв радіє з того, що окупаційні війська ЗС РФ руйнують Вугледар Донецької області, зносять його до руїн. Про це він написав у своєму телеграм-каналі.

"Одне радує, ми цей ебу*ій Вугледар знесемо просто під нуль, ми перетворимо це місце на рівне поле! З усіма хохлами", - не приховує російський пропагандист варварського характеру російської агресії.

Як повідомлялося, у боях під Вугледаром російські війська зазнали низки нищівних поразок, включаючи втрату великої кількості бронетехніки.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті