Російські "воєнкори" повідомляють про повернення на фронт в Україну опальних генералів ВС РФ

У російських пабліках з'явилася інформація про повернення на фронт в Україну командувача ВДВ, генерал-полковника Михайла Теплинського і начальника головного штабу Сухопутних військ генерал-полковника Олександра Лапіна. 

Так, два "воєнкора" Юрій Котенок і Владлен Татарський повідомляють, що Теплинського, якого раніше відправили у відпустку (хоча багато хто стверджував, що його усунули від командування десантними військами та готують відставку через конфлікт із начальником Генштабу ЗС РФ Герасимовим), 30 березня відкликали наказом міністра оборони з відпустки і відправили на фронт.

"До штабу командування в Ростов-на-Дону вилетів і начальник головного штабу сухопутних військ герой Росії генерал-полковник Олександр Лапін", - повідомляє також Котенок.

 

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті