Російські війська зазнали втрат у людях і техніці через неготовність до наслідків підриву Каховської ГЕС

Російські окупанти виявилися не готовими до наслідків підриву греблі Каховської ГЕС і зазнали втрат. Про це 8 червня у зведенні повідомив Генштаб ЗСУ.

"Окупанти не були готові до наслідків підриву греблі Каховської ГЕС, зазнали втрат у живій силі, озброєнні та військовій техніці. Зокрема, у підрозділах 7-ї десантно-штурмової дивізії та 22-му армійському корпусі вс рф є травмовані, загиблі та зниклі безвісти", - повідомили українські військові.

Зазначається, що ці підрозділи також втратили низку польових складів із боєприпасами та провізією, а також автомобільну і бронетехніку та низку іншого військового майна.

Крім цього, у Генштабі зазначили, що 6 червня в місті Каховка відбулася масова евакуація цивільного населення. Під час цієї евакуації мирні жителі використовували власний автотранспорт.

"Разом із цивільним населенням евакуаційними маршрутами скористалися російські окупанти. Під час такого переміщення загарбники використовували місцевих жителів як живий щит", - додається у зведенні.

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що окупанти заблокували виїзд із Козачих Лагерів на Херсонщині, а в Голій Пристані облаштовують на дахах позиції.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті