Російські війська зазнали втрат у людях і техніці через неготовність до наслідків підриву Каховської ГЕС

Російські окупанти виявилися не готовими до наслідків підриву греблі Каховської ГЕС і зазнали втрат. Про це 8 червня у зведенні повідомив Генштаб ЗСУ.

"Окупанти не були готові до наслідків підриву греблі Каховської ГЕС, зазнали втрат у живій силі, озброєнні та військовій техніці. Зокрема, у підрозділах 7-ї десантно-штурмової дивізії та 22-му армійському корпусі вс рф є травмовані, загиблі та зниклі безвісти", - повідомили українські військові.

Зазначається, що ці підрозділи також втратили низку польових складів із боєприпасами та провізією, а також автомобільну і бронетехніку та низку іншого військового майна.

Крім цього, у Генштабі зазначили, що 6 червня в місті Каховка відбулася масова евакуація цивільного населення. Під час цієї евакуації мирні жителі використовували власний автотранспорт.

"Разом із цивільним населенням евакуаційними маршрутами скористалися російські окупанти. Під час такого переміщення загарбники використовували місцевих жителів як живий щит", - додається у зведенні.

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що окупанти заблокували виїзд із Козачих Лагерів на Херсонщині, а в Голій Пристані облаштовують на дахах позиції.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті